Spam

Tutaj możecie podawać linki do swoich blogów, reklamować je oraz informować o rozdziałach. Pozdrawiam. <3

101 komentarzy:

 1. No to spamujemy :D
  Heh... no nic
  Zapraszam wszystkich na bloga, chociaż i tak nie ma najmniejszych szans przy tym... no ale trudno :D

  http://opowiadaniedziewczyny-przyjazn-1d.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. No to trzymajcie się, bo zrobie taki SPAM, że ho, ho.. ;D

  1.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://opowiada-kamila69.blogspot.com/
  Rodzaj : Fantastyka, Romans

  Fabuła : Małe misteczko Folls mieszczące się gdzieś w obszernej Anglii. Niejaka Julia - nieco zakompleksiona i raczej małotowarzyska siedemnastolatka - pod wpływem swoich rodziców będzie musiała się tam przeprowadzić. Nowe miasto, nowe życie i nowi przyjaciele, do których będzie się zaliczali Harry, Zayn, Niall, Liam, Louis i Amanda. Z pozoru jej życie jak i życie jej przyjaciół wygląda normalnie tak jak u reszty mieszkańców miasta. Została tylko jeszcze jedna kwestia. Co się stanie jak okarze się, że ''przyjaciele'' Julii tak na prawdę nie są ludźmi?...

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu, występują chłopaki z One Direction, ale nie są oni sławnym zespołem.

  2.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://nie-chce-juz-zyc-kaczuszka69.blogspot.com/
  Rodzaj : Romans, Życie

  Fabuła: ''Nie, chcę już żyć'' - tak zakcentowała swoję życie pewna nastolatka w najgorszy i najbardziej pewnie pamietliwy dla niej dzień życia. Nadia - mieszkająca z ojcem alkoholikiem. Bita, poniżana i czasem gwałcona. Jej matka umarła jak była mała. Jej życie to koszmar. Zaczęło się ''zmieniać'', gdy po nieudanym gwałcie ojca ucieka od niego, ale czy na lepsze? Czy zwykła dla niej piątka chłopaków zmieni jej życie na lepsze?

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu wystepuję One Direction.

  3.
  Autor : Kamila Sobczak / Kaczuszka <3 (podpis)
  Link : http://niespelnione-marzenia1d.blogspot.com/
  Rodzaj : Psychologiczny, Romans, Życie

  Fabuła : Psychiatryk - na pozur to słowo kojarzy nam się z czymś nieprzyjemnym, z czymś z czym nie chcemy mieć doczynienia czy jakiejkolwiek styczności. Dla Emily to dom. Dom, w którym za wszelką cenę chcę pozostać, nawet jeżeli musiałaby udawać wariatkę. Wymuszane napady - nie zawsze nieprawdziwe - , patrzenie się w pustą przestrzeń, połykanie, a raczej udawanie zarzywania pigułek i siedzenie w izolatce to dla niej norma. Rutyna, dzieki której czuje się bezpieczna, a poczucie winy ją opuszcza. Strach, strach przed piątką dobrze jej znanych chłopaków...Czy uda sie jej go przezwyciężyć i czy, w końcu odwarzy się opuścić mury swojego azylu?

  Dopowiastka : W tym opowiadaniu występują chłopcy z One Direction.

  ZAPRASZAM GORĄCO!

  No to chyba na tyle ;D.

  Kaczuszka <3

  OdpowiedzUsuń

 3. Madeline jest niespełna siedemnastoletnią księżniczką, następczynią tronu. Ma dosyć tej całej etykiety i tego, że dla każdego musi być miła. Jeden dzień...wykręca jej życie jeszcze bardziej do góry nogami...W łaski królowej Elżbiety II wkrada się sławny zespół "One Direction". Madeline nazywa ich małpami, pedałkami,palantami itd. Nie dość, że widzi ich codziennie w zamku, to jeszcze jej najlepsza przyjaciółka-Rose, zaczyna spotykać się z jednym z nich. A może...chłopcy nie są wcale tacy źli? Czy Madeline się o tym przekona? A jeżeli się zakocha too...Czy świat zaakceptuje tą miłość?
  Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  http://czego-nigdy-nie-mialam.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 4. [spam] Tak ciężko jest pogodzić się ze stratą przyjaciela, a jeszcze ciężej dowiadywać się całej prawdy o swym życiu otoczonym kłamstwami i krzywdami osób najbliższych. Jak ciężko jest przyjąć do świadomości śmierć bliskiej osoby, jak trudno jest zrozumieć prawdziwy sens istnienia miłości, która tak dotkliwie zadaje rany zakochanemu człowiekowi, która pozostawia piętno na wypalonym cierpieniem sercu. Czy rzeczywiście sława i pieniądze są głównym celem ludzkiej egzystencji? Czy zatracona osobowość, materialne podejście do codzienności jest czymś pożądanym i słusznym? Czy ludzie naprawdę tak bardzo pragną unikać zobowiązań i boją się przyznać do popełnianych błędów? Czy przyjaźń dwójki ludzi musi być tak zakłamanym obrazem szarej rzeczywistości?
  Lena Jones do momentu wyjazdu swojego najlepszego przyjaciela sądziła, że ma wszystko i wszystko to kochała miłością prawdziwą, szczerą. Kiedy jednak kariera i pieniądze okazały się ważniejszymi aspektami życia, utraciła dotychczasowy spokój i szczęście. Po latach niewiedzy dotyczącej swej bratniej duszy odnajduje go, lecz ponowne spotkanie ciągnie ją do coraz straszniejszych prawd i niedorzeczności stających się z każdym dniem częścią jej nowego bytu.

  Zapraszam na http://crystal-somnia.blogspot.com/. Opowiadanie dotyczy zespołu One Direction.

  OdpowiedzUsuń
 5. Ginger Cowell to szesnastoletnia buntowniczka, córka Simona Cowella (producenta muzycznego) oraz Margaret Comett-Cowell(słynnej aktorki). Dziewczyna po rozwodzie rodziców który miał miejsce 3 lata temu, zamieszkała wraz z mamą w Los Angeles. Jednak jej życie uległo ogromnej zmianie z grzecznej, miłej i pomocnej dziewczynki zmieniła się w bezuczuciową, arogancką, nieustannie pakującą się w kłopoty egoistkę. Kiedy nastolatka popadnie w niewyobrażalne kłopoty z dilerami narkotyków jej mama zdecyduje się aby dziewczyna dla własnego bezpieczeństwa spędziła wakacje u ojca którego Ginger nienawidzi i to jego obwinia o rozwód rodziców. Jakże wielka będzie więc złość dziewczyny gdy dowie się że wyrusza w trasę koncertową z zespołem One Direction który sam stworzył jej tata i jest ich obecnym menagerem. Poznajcie jej historię czytając dalej bloga.
  http://differentrebellious.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 6. Jeden wyjazd...
  A w życiu pewnej dziewczyny zmieni się wszystko,
  Lecz... czy na lepsze?
  Dowie się co to miłość,
  Co to przyjaźń...
  I co to cierpienie.
  Jedna miłość na wieki? Tyle przyjaciół? Czy nie wymaga za dużo?
  Życie piętnastoletniej Alex nie jest kolorową bajką. Czemu? Jej siostra jest jednym z wielu problemów...
  Chcesz dowiedzieć się czy miłość do blondyna zniknie?
  Czy zielonooki loczek to zniszczy?
  Wszystkiego dowiesz się na blogu -----> http://opowiadaniedziewczyny-przyjazn-1d.blogspot.com/

  SERDECZNIE ZAPRASZAM :D
  i nowy rozdział się pojawił :)

  OdpowiedzUsuń
 7. Zapraszam do siebie na bloga, pojawił się już 4 rozdział ;)
  http://fillmylifewithlove.blogspot.com/

  Ps. Poszukuje także ciekawych opowiadań, gdzie główną rolę odgrywa Zayn Malik. Więc jeśli znasz jakieś, to bardzo bym prosiła o link w komentarzu ;)

  OdpowiedzUsuń
 8. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.
  nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 9. Chcesz mieć jedyny i niepowtarzalny zwiastun swojego opowiadania? Dark Trailer to coś dla Ciebie. Zapraszam do nowej zwiastunowni. Postaramy się, by Twój zwiastun był w 100% zgodny z Twoimi oczekiwaniami. Nie czekaj, zamów.
  Jeśli potrafisz robić zwiastuny i masz wystarczająco chęci, czekam w zakładce Nabór.
  http://dark-trailer.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 10. Candice Dessen ma 20 lat i pochodzi z Manchesteru. Od czterech lat nie utrzymuje żadnych kontaktów ze swoją matką, a jej życie obraca się wśród morderstw i przestępstw. Taki styl bycia odpowiada jej najbardziej. Chociaż w Londynie przebywa dopiero kilka lat już jest znana w całej okolicy i zapewniam, że nie znajdziecie o niej dobrego zdania wśród innych. Budzi strach, lęk i grozę, a to jeszcze bardziej procentuje jej pewność siebie i nie zamierza zaprzestać działalności, w której siedzi razem z Lauren, Josh’em, Dexterem i puszczalską Jenny, do której odczuwa tylko nienawiść i odrazę. Życie Candice po poznaniu samotnego blondyna o imieniu Niall od razu wszystko zmienia. Każdy wie, że ta dziewczyna jest niebezpieczna, ale nikt oprócz jej grupy i wrogów nie wie, co robi naprawdę prócz zastraszania- zabija, bez wyrzutów sumienia i strachu. Zabija innych ludzi, jak potwór. Morduje, bo taka jest jej praca i nie zamierza tego zakończyć tak szybko. Czy Niall dowie się o jej prawdziwym życiu i co najważniejsze, czy zrozumie?
  Zapraszam Cię na mojego nowego bloga i zapraszam do skomentowania! 
  www.purityandtimidity.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 11. "Max"-Danielle Jones & "Andy"-Andrea Smith- to sławne piosenkarki zespołu "Girls On Fire". Znacie zapewne "One Direction"? Otóż niedawno ogłoszono, że Danielle spotyka się z Zaynem, a Andrea z Niallem. Jednak...ta miłość jest tylko wytworem niezwykle popularnej firmy "Modest". Co się stanie, kiedy Andy dowie się, że Niall darzy ją prawdziwym uczuciem? Czy Max na prawdę pokocha Zayna? A może "Modest" wymyśli dla dziewczyn nową pokazową miłość? To wszystko na blogu http://andrea-and-danielle-1d.blogspot.com/ ZAPRASZAMY!

  OdpowiedzUsuń
 12. On - Synek milionera i menadżerki wielu znanych gwiazd. Pochodzi z USA ale rodzice wysłali go na 'studia' do Londynu i obecnie tam właśnie mieszka - stolicy Anglii. Wpadł w złe towarzystwo co odbiło się na jego charakterze. Kto by pomyślał, że ze słodkiego, loczkowatego chłopaczka który wręcz prosi się o całuska zrobi się naprawdę groźny gangster? Czy jest jeszcze szansa aby dawny Harry wrócił?
  I Ona - Pochodzi z małego miasta Chaster, położonego niedaleko Liverpool'u. Jej rodzice nie są tak zamożni jak Harrego, ale biedy też nie klepią. Obecnie mieszka w Londynie wraz ze swoim chłopakiem. Wysoka, szczupła brunetka o niebieskich oczach i malinowych ustach. Marzy o karierze modelki, jednak to tylko marzenie nie do spełnienia. On jej skutecznie to uniemożliwia. Jest w zupełności od niego zależna.
  unfaithful-fanfiction.blogspot.com

  Mam nadzieję, Cię zaciekawiło, wpadniesz i zostawisz swoją opinie. Obserwujemy? Bardzo na Ciebie liczę kochana <3 ;*
  Pozdrawiam, Carrie x

  OdpowiedzUsuń
 13. Serdecznie zapraszam na mojego bloga: http://im-here-for-you-oomn.blogspot.com/
  Mam nadzieję,że wpadniesz :)
  -Tala

  OdpowiedzUsuń
 14. Odrzuceni przez społeczeństwo, wytykani palcami, szykanowani, paleni na stosie - taki żywot wiodły w średniowieczu wszystkie paranormalne istoty zamieszkujące nasz świat. Kilkorgu z nich cudem udało się przeżyć i wyjść cało z okresu, kiedy rozciąganie na kole i przypalanie pięt rozgrzanym do czerwoności pogrzebaczem były najpopularniejszymi torturami. Przez kilka stuleci poszukiwali się nawzajem, nie wiedząc o swoim istnieniu, lecz kiedy wreszcie się odnaleźli pod wiekowym dębem, na którym wieszani byli zdrajcy napoleońskiej armii, ich dotychczasowe życie przestało istnieć. Rozpoczęli nowy koniec prowadzący ich razem przez krew, ból i cierpienie, miłość, przyjaźń i radość do śmierci - niekoniecznie swojej.
  Czternaście stworzeń.
  Czternaście różnych charakterów.
  Czternaście rządnych krwi, ale też pragnących pokoju istot.
  Trzynaścioro odmieńców.
  Jeden człowiek.
  Mieszanka wybuchowa?
  Z tego nie może wyjść nic dobrego.

  http://nowy-koniec.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 15. Prowadziła normalne życie zwykłej czternastolatki mieszkającej w Polsce do póki nie zdecydowała się wziąć wszystko w swoje ręce i wreście spełniać swoje marzenia a zwłaszcza jedno – jej największe które tak bardzo pragnęła spełnić. Z tego powodu na wakacje zostawiła swoją rodzinę i wyjechała do Londynu w którym całe jej życie się zmieniło…
  Blog jest o One Direction i jeśli zainteresowało cie to co napisałam na górze serdecznie zapraszam. Mam nadzieje że nie zawiodę twoich oczekiwań.
  http://because-dreams-sometimes-come-true.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 16. Kolejne szablonowe opowiadanie o One Direction? Tak. Ale... Czy za

  banalnymi opisami beztroskiego życia wśród członków najbardziej

  popularnego zespołu na świecie nie kryje się coś więcej? Czy coś tak

  perfekcyjnego może być rzeczywistością? A może to tylko próba ucieczki

  przed prawdziwym życiem? Chcesz się przekonać? Wejdź na

  http://lemmekissu.blogspot.com/
  Zapraszam!

  OdpowiedzUsuń
 17. Jedna impreza

  Morderstwo

  Ucieczka

  Tęsknota za domem,


  "Ten wiatr, on zna
  Imię me.
  Ten głos, ten wiatr
  On woła mnie
  Ten żar we mnie sprawia,
  Że nocą i dniem
  Znów gnam,
  Bo zobaczyć Cię chce.

  Daleka droga to
  Na końcu Ty i dom.
  Gdziekolwiek to jest...
  Odnajdę Cię !
  Jak rzeka się rzuca
  za Słońcem co lśni,
  Jak orzeł powrócę,
  Przy Tobie chcę żyć !

  Dosyć rozłąki
  Samotność ma kres
  Zobaczyć chcę Ciebie
  Tam gdzie ty mój dom jest.
  Dziś wiem, że każdą z dróg
  Do Ciebie dotrzeć, bym mógł,
  A gdy mnie mrok uwięzi
  Twój blask dotrze tu !

  Ty jesteś ja rzeka,
  Jak Słońce co lśni
  To Ciebie widziałem
  Tak to właśnie ty!
  O Słońca zachodzie ,
  Nocą i w biały dzień...
  Tak to Ty
  To do Ciebie
  Wracać znów chcę..."


  Jedna znajomość zmieniła moje życie.
  Lecz czy na gorsze, czy lepsze musicie zdecydować sami.
  Ta historia, to moje życie, mój świat.
  Moja miłość, i moje cierpienie...


  Anka, szesnastolatka ścigana przez mordercę.
  Czy będzie kolejna ofiarą?
  Gdy wyjedzie z kraju, zostawiając matkę, poradzi sobie?
  Gdy pozna JEGO, życie będzie inne.
  Harry
  Zayn
  Niall
  Liam
  Louis
  i morderca na karku..
  Czy Ann ma szanse na normalne życie... w Mullingar?

  ZAPRASZAM NA NOWE OPOWIADANIE, JUŻ NIE DŁUGO POJAWI SIĘ PIERWSZY ROZDZIAŁ!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. http://one-direction-my-different-story.blogspot.com/

   Usuń
 18. Bardzo przepraszam za spam...
  Hej chciałabym zaprosić Ciebie na moje opowiadanie. Będzie mi bardzo miło jakbyś je przeczytała. Serdecznie zapraszam.
  Czy osoba która straciła wszystkich bliskich może zaufać innym obcym ludziom? Jak zmienia się człowiek po śmierci bliskiej osoby? I kto zabił Panią Melani? Czy szczęśliwa i kochająca się rodzina może czuć się bezpiecznie? I czy Alison będzie w stanie zaufać mężczyźnie?
  http://lonelinesswithfrends.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 19. Znacie zapewne zespół "One Direction"? Louis, Zayn,Harry Niall i Liam. Ta oto banda wariatów zaszła swojemu menagerowi nieco za skórę. Musieli opuścić wyśnione miasto-Londyn i udać się na wieś. Brent-oto i nowy koszmar naszych chłopców. Harley i Yamaha- dwie bliźniaczki zamieszkałe wieś Brent.Nowa znajomość... Nienawiść, a może miłość? Przekonaj się sam- http://love-hate-one-direction-story.blogspot.com/. Zapraszamy!

  OdpowiedzUsuń
 20. Co skrywają dwie nowe uczennice jednego z londyńskich liceów?
  Ile osób odkryje ich tajemnice i zostanie wplątanym w coś, od czego nie da się tak po prostu uciec?
  Ile będą w stanie poświęcić, by znów normalnie żyć?
  Czy każdy okaże się na tyle silny, żeby stawić czoła własnym słabością i ustrzec się od śmierci?
  Wszystkiego dowiesz się czytając: http://i-wish-i-knew-the-answer.blogspot.com/
  Nie przekonałam Cię? To obejrzyj zwiastun znajdujący się w zakładkach na blogu ;)

  Zapraszam również tu: http://socanwedoitalloveragain11.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 21. Zapraszam do mnie: http://katherine-new-story.blogspot.com/
  Co prawda nie jest o One Direction, ale może Ci się spodoba. :)

  OdpowiedzUsuń
 22. Opowiadanie o braciach Styles... zakochanych w dziewczynie Zayna Malika.

  triple-love.blogspot.com

  Opowiadanie w którym chce pokazać inny świat. Nie jest w nim kolorowo.

  passion-killing.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 23. http://1d-castle-of-glass.blogspot.com/

  Patrzyłam mu w oczy. Jego ciemne tęczówki płonęły radością. Był taki naiwny. Wierzył w każde moje słowo. Zrobiło mi się go szkoda. W jednej chwili chciałam mu powiedzieć całą prawdę. Że nie mam rodziców, ciągle uciekam, jestem niepełnoletnia, że znam jego przeszłość. Przeszłość, która bolała mnie tak samo, jak jego. Przeszłość, która to wszystko zaczęła. On tego nie wiedział. Gdyby to usłyszał, znienawidziłby mnie. Nie mogłam sobie na to pozwolić. Nie teraz. Moi przyjaciele na mnie liczą. To przecież przez niego policja złapała Chrisa. Powinnam życzyć mu takiego samego bólu, jakiego ja doświadczyłam, a nie się nad nim litować. Niestety już sama nie wiedziałam, co mam robić. A do feralnego dnia było coraz bliżej....
  http://1d-castle-of-glass.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 24. Cztery dziewczyny, cztery tygodnie i jedna wielka przygoda, której żadna z nich się nie spodziewała...
  Te wakacje zmienią wszystko.
  Ola, Angelica, Ala i Oliwa zawsze tworzyły zgraną paczkę. Tego lata miało spełnić się ich największe marzenie - jadą na kolonię do Londynu.
  Co jednak będzie, gdy wymarzony obóz zamieni się w prawdziwe piekło z powodu pięciu znienawidzonych chłopców?
  Jak poradzą sobie dziewczyny?
  Czy ta przyjaźń przetrwa?
  I najważniejsze... czy żadna z nich się przypadkiem nie zakocha?

  Serdecznie zapraszam na mojego bloga : http://dreamswillcometruee.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 25. zapraszam Cię na facfiction o Liamie. Kochany i czuły członek boysbandu, czy bezduszny zabójca? W jakie gówno się wpakował? Co ukrywa? two-facess.blogspot.com :)

  OdpowiedzUsuń
 26. Hej chciałam zaprosić Cię na bloga pisanego z dwóch perspektyw ; Drew i Jade . Dziewczyny nie są miłymi i grzecznymi dziewczynami , uwielbiają imprezy . Jednak muszą przystopować kiedy zbliża się szkoła . Czy ktoś zdoła odmienić ich życie ? Przekonasz się czytając :

  http://fucking-world-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 27. Tyle z nas marzy, aby związać się z naszymi Idolami. Fantazjujemy na temat naszych relacji z nimi. Wytwarzamy bajki, które nigdy nie miałyby miejsca w reali, ale i tak robimy to ze świadomością.
  A zastanawialiście się kiedyś jak tak naprawdę wygląda związek sławnego chłopaka z zwykłą dziewczyną, takie jak my ?
  Cascada Wonder jest szaleńczo zakochana w Ideale nastolatek na całym świecie, w Harrym Stylesie. Wie, ze chłopak jest dla niej wszystkim i łączy ich silna więź. Jednak czy to wystarczy, aby ich związek przetrwał ?
  Koncerty, wywiady, spotkania z fanami, plotki, zazdrość, intrygi, brak wolnego czasu.
  Czy Cascada da radę znieść te wszystkie rzeczy ? Czy da radę przez to wszystko przejść ? Czy podda się i pozwoli Harremu odejść ?
  Czy Cascada jest na tyle silna, aby unieść brzemię partnerki jednego z najbardziej popularnego boy`s bandu - Harrego ?
  Wszystkiego dowiesz się na :
  + http://choice-between-love-and-happy.blogspot.com/

  Shana.

  OdpowiedzUsuń
 28. http://pattyhazza.blogspot.com/
  zapraszam na moje opowiadanie o One Direction.... opowiada ono o miłości i rozstaniach.... i wielu innych rzeczach serdecznie zapraszam ,rozdziały dodawane są co najmniej 2 razy w tygodnniu
  http://perfect-one-direction-by-hazzowa.blogspot.com/
  zapraszam też na tego bloga ,na którym będę dodawać imaginy ,dopiero jest wstawiony 1 ,ale stronka będzie się rozkręcać

  OdpowiedzUsuń
 29. Cześć! ^^ Jeśli lubisz czytać, zapraszam Cię na mojego bloga z opowiadaniem fantasy o zwyczajnej nastolatce, która, podążając za swoją nieudaną randką w ciemno, wylądowała nagle w równoległym świecie i została ogłoszona inkarnacją starożytnej bogini. Romanse, magia, przygoda, dylematy wyborów, skrajne emocje. Zapraszam do czytania!
  http://bogini-aeis.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 30. Jestem dziewczyną z marzeniami,
  bez planów na przyszłość. Zresztą.. Co może robić dziewczyna mieszkająca w domu dziecka?
  Ale wszystko obraca się o 180 stopni! Mam ciotkę!
  Wyprowadzam się, i spotykam chłopaka którego poznałam przez internet.
  Lecz on jest inny. Zachowanie, słownictwo ... To nie ten sam człowiek.
  To człowiek którego się boję.
  Blondyn.

  "...I used to bite my tongue and hold my breath
  Scared to rock the boat and make a mess
  So I sat quietly, agreed politely
  I guess that I forgot I had a choice
  I let you push me past the breaking point
  I stood for nothing, so I fell for everything

  You held me down, but I got up
  Already brushing off the dust
  You hear my voice, your hear that sound
  Like thunder, gonna shake the ground
  You held me down, but I got up
  Get ready 'cause I’ve had enough
  I see it all, I see it now..."

  Prisoner - Fanfiction Niall Horan

  http://love-is-pain-fanfiction-niall-horan.blogspot.com/

  Zapraszam na prolog! :D i zwiastun --> https://www.youtube.com/watch?v=FcVZxuiGHtk

  OdpowiedzUsuń
 31. Chloe była zwyklą, niewyróżniającą się z tłumu dziewczyną o urodzie zwykłej siedemnastolatki. Ale znalazł się ktoś, dla kogo warto było porzucić dotychczasowe życie. Ten ktoś ma czterech przyjaciół i bierze udział w X-Factorze.
  To nie będzie zwykła historia w stylu "kocham cię; ja ciebie też". W świecie sław rozpęta się prawdziwa wojna o miłość i jej przetrwanie...
  http://before-and-after-by-merr.blogspot.com/
  Serdecznie zapraszam xx
  Merr

  OdpowiedzUsuń
 32. Alice zawsze wiedziała, że jest inna niż wszyscy ludzie – nie wiedziała jednak, jak bardzo inna. I nie przeczuwała, że jej tajemnica uczyni ją pionkiem w morderczej walce i odkryje zupełnie nowy świat przepełnony mrokiem, owiany tajemnicą.

  „Nie możesz mnie dotknąć – szepczę. Kłamię – oto, czego mu nie mówię. Możesz mnie dotknąć – oto, czego nigdy nie powiem. Proszę, dotknij mnie – oto, co chcę powiedzieć”.


  Serdecznie zapraszam na : The-Night-Shadows.blogspot.com


  Pozdrawiam,
  Loreen :*

  OdpowiedzUsuń
 33. Chapel Town to z pozoru ciche i spokojne miasteczko, zaludnione przez około siedem tysięcy osób. Codziennie nowe twarze, coraz to bardziej pragnące lepszego życia, przyjeżdżają w to miejsce, chcąc zaspokoić swoje żądze dobrej zabawy. Wszystko byłoby wręcz idealnie, gdyby nie jedna, kluczowa rzecz. Wojny gangów. Nie, nie przesłyszeliście się.
  Strzał, huk, śmierć...Te trzy rzeczy doprowadzają tamtejszych ludzi do skrajnej rozpaczy, szaleństwa.
  Smutne, jakież to smutne, że Śmierć upomina się o Nas w tym najmniej oczekiwanym momencie...
  W opowiadaniu nie zabraknie postaci Harry'ego Stylesa. Ale innego niż sądzicie...

  Zapraszam na: http://do-you-really-want-to-feel-the-pain.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 34. Maggie jest zwykłą dziewczyną. W jej życiu pojawia się tajemniczy chłopak. Zaczynają się kłótnie pomiędzy nimi. Maggie traci chłopaka i przyjaciółkę. Zostaje jej tylko Zayn i rodzina. Pojawiają się nowi znajomi. Spotyka Jamesa, a także kolegów Zayna. Coś w końcu się zmienia. Tylko co? Dlaczego Zyan wyjeżdża?
  http://dangerous-zayn-malik.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 35. Holly zaczyna pracę ze sławnym zespołem One Diretion. Nie przepada za chłopakami, ale czy to się zmieni? Dwaj z piątki chłopaków zakochali się w niej. Co zrobiła, skoro ich nienawidziła? Przez pracę z nimi straciła chłopaka. Diego niszczy jej życie. Zastrasza ją i grozi. Co się stanie z Holly i chłopakami?
  http://gardenof-stories.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 36. Serdecznie zapraszam na mojego bloga:
  http://come-back-to-london-fanfiction.blogspot.com/
  Liczę na wyrażenie szczerej opinii w komentarzu <3

  OdpowiedzUsuń
 37. Jeśli chcesz wiedzieć o czym jest blog sama musisz to sprawdzić :) Mam nadzieję, że wpadniesz i zostaniesz na dłużej:
  http://mividacon-onedirection.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 38. Dwa Anioły.
  Anioł Światła & Anioł Ciemności.
  Razem naprzeciwko siebie.
  Jeden i drugi bardzo potężny.
  Jeden z mocą miłosną, drugi z ciemnością
  A ja?
  Jestem pomiędzy nimi i...
  kocham ich obu.


  ~~*~~


  Zapraszam na: Dark Angel


  Zwiastun

  OdpowiedzUsuń
 39. "Dziś zaczynam swoją przygodę z Tobą, pamiętniku. Wiem, że jestem trochę na Ciebie za stara, ale nie mam nikogo komu mogłabym powiedzieć swoje sekrety. Mam nadzieję, że nie masz mi tego za złe. Dokładnie za miesiąc kończy się szkoła. Mam wrażenie, że to nie będą zwykłe wakacje. Możliwe, że stanie się coś wyjątkowego czego się nie spodziewam. Na pewno coś się stanie..."

  Meredtith jest zwykłą nastolatką z przeżyciami.
  Odkąd zaczęła pisać pamiętnik, wszystko zaczęło nabierać tempa.
  Coś w niej pękło. Zauważyła, że coś się w niej zmieniło, ale nie wiedziała co.
  Kogo pozna? Z kim się zaprzyjaźni? Co się zmieni?

  Zapraszam do czytania!
  »http://padnij-i-powstan.blogspot.com/«

  Z góry dziękuję! :3

  OdpowiedzUsuń
 40. ZAYN - TO NIETYPOWA OSOBA. NA PEWNO NIE NALEŻY DO GRZECZNYCH CHŁOPCÓW. WYRÓŻNIA SIĘ WOKÓŁ ZWYKŁYCH UCZNIÓW. JEGO SKÓRĘ ZDOBIĄ TATUAŻE, NIE BYLE JAKIE TATUAŻE. Z KAŻDYM Z NICH JEST ZWIĄZANA JAKAŚ HISTORIA.
  ZOSTAŁ WYRZUCONY ZE STAREJ SZKOŁY ZA ZŁE ZACHOWANIE. TERAZ - PRZYBYŁ DO NOWEJ PLACÓWKI. POMIMO JEGO DZIAR I KOLCZYKU W USTACH, JUŻ PIERWSZEGO DNIA ROBI FURORĘ WOKÓŁ PŁCI PIĘKNEJ. PRZYSTOJNY MULAT, KTÓRY NIE WIE CZEGO CHCE. ŻYJE CHWILĄ, A NAJWAŻNIEJSZA RZECZ JAKA DZIEJE SIĘ TERAZ W JEGO ŻYCIU, TO NIELEGALNE WYŚCIGI I BOKS.
  MOLLY - DZIEWCZYNA, KTÓRA ZAWSZE MIAŁA POD GÓRKĘ. W PRZESZŁOŚCI POSIADAŁA ODDANYCH PRZYJACIÓŁ. WIERZYŁA, ŻE NIE ZOSTAWIĄ JEJ, NAWET GDYBY STAŁA SIĘ NAJGORSZA RZECZ W JEJ ŻYCIU. JAKŻE SIĘ MYLIŁA.
  STAŁO SIĘ COŚ NIEPRAWDOPODOBNEGO. WSZYTKO I WSZYSCY SIĘ OD NIEJ ODWRÓCILI. PRZYJACIELE, ZNAJOMI I CAŁA SZKOŁA.
  TAK POWRACAMY DO TERAŹNIEJSZOŚCI, GDZIE MOLLY JEST WYŚMIEWANA, DRĘCZONA I ULEGA NIEUSTANNYM ŻARTOM. PRZEZ TO WSZYSTKO CHCIAŁA POPEŁNIĆ SAMOBÓJSTWO. BYŁA JUŻ BLISKO KOŃCA, KIEDY NAKRYŁA JĄ RODZINA. WYSŁALI JĄ DO SZPITALA PSYCHIATRYCZNEGO, GDZIE WYLECZONO JĄ Z MYŚLI O ŚMIERCI.
  TYCH DWOJE COŚ POŁĄCZY. COŚ MAGICZNEGO. JEDNAK NAJPIERW BĘDĄ MUSIELI PRZEJŚĆ DŁUGĄ DROGĘ DO CAŁKOWITEGO SZCZĘŚCIA. NA ICH TRASIE STANĄ LUDZIE, KTÓRZY ZA WSZELKĄ CENĘ BĘDĄ CHCIELI WSZYSTKO POPSUĆ.
  FANFICTION OPOWIADA O BEZGRANICZNEJ MIŁOŚCI, PRZEPLATANEJ NIEPRAWDOPODOBNYMI ZDARZENIAMI I O SILE PRZYJAŹNI JAKĄ MOGĄ DAĆ NOWI PRZYJACIELE :)

  ZAPRASZAM!!
  LINK: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/
  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  MAM NADZIEJĘ, ŻE MOJA HISTORIA NIE BĘDZIE DLA CIEBIE JEDNĄ Z TYCH, GDZIE CHŁOPAK Z 1D JEST BAD BOY'EM ITD. HEH.
  HOPE YOU LIKE IT X

  DZIĘKUJĘ, JEŻELI TU DOTRWAŁAŚ/EŚ <3

  OdpowiedzUsuń
 41. Skrzywdzona osoba potrafi dość emocjonalnie podchodzić do życia. Tak było w tym przypadku. Niegdyś zagubiona dziewczyna - pokarana.
  Dzisiaj - niszczycielska siła, która czyha za rogiem na twoje potkniecie.
  Taka właśnie jest Amelia 'Lizzy' Anderson.
  Czy tajemnicza modelka posiada uczucia? Tak.
  Ale co się stanie, gdy ponownie spotka źródło swego problemu? Zyska zemstę czy odkupienie?
  A jeśli do tego dołączymy członków sławnego boysbandu?
  Złość, nienawiść, status - historia w blasku mediów, która potrafi zniszczyć człowieka.

  http://hater-fanfiction.blogspot.com

  Pozdrawiam, Kliii ♥

  OdpowiedzUsuń
 42. Dwudziestoletni Harry nie wyróżnia się niczym spośród innych Londyńczyków w jego wieku. Uczęszcza na studia, a w wolnym czasie spotyka się ze znajomymi. Jednak kiedy wyjeżdża na wakacje do Miami na jego drodze nagle pojawia się buntownicza Rass, starająca się go w sobie rozkochać, a potem zabrać pieniądze. Czy wszystko potoczy się zgodnie z jej planem?

  Zapraszam na: http://addictionsorlovefanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 43. Zraniona dziewczyna. Uciekająca od przeszłości. Żyjąca nadzieją na lepsze jutro. Postanawia wyjechać. Rodzice wszystko jej opłacili,byle tylko zniknęła. Kiedyś ją kochali. Teraz kochają....pieniądze. Poznaje prawdziwych przyjaciół,swoich idoli...i piątkę chłopaków całkowicie różniących się od niej. A jednak. Zayn'a i Caroline coś do siebie przyciągała. Powraca niechciane uczucie. Miłość.

  Chcesz wiedzieć jak potoczy się dalszy los Caroline ?
  Zapraszam na

  http://love-forever-forever.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 44. http://warning-you.blogspot.com/
  Zastanawialiście się kiedyś jak wyglądałoby wasze życie, gdybyście stracili rodziców? A największym waszym marzeniem byłby ktoś, przy kim choć na chwile moglibyście zapomnieć o zmartwieniach? Nie? To wam zazdroszczę! Moje życie to nie kolorowa bajka, wręcz przeciwnie. Moja matka zmarła przy porodzie. Przykre nieprawdaż? Miała wybór, albo swoje życie, albo moje życie. Wybrała drugą opcje, z czego osobiście nie jestem zadowolona, w pewien sposób mam do niej o to żal. A ojciec? Szkoda gadać. Nawet nie wie o moim istnieniu. Zostawił moją rodzicielkę dla innej zanim ta powiedziała mu o mnie. Wiem tylko tyle, że jest grubą szychą na rynku muzycznym i mieszka w Wielkiej Brytanii. Zastanawiacie się pewnie teraz kim ja jestem. No więc jestem Victoria, dla przyjaciół Vic. Ah zapomniała, ja nie mam przyjaciół. Kiedyś miałam Jego. Wszystko wydawało się takie piękne, aż do czasu. Szukając ojca znalazłam Harry’ego- mojego dawnego przyjaciela…
  ZWIASTUN-> http://www.youtube.com/watch?v=lASijGrJk5s

  OdpowiedzUsuń
 45. http://change-is-good-ff.blogspot.com/
  Harry Styles to chłopak, który ma wszystko: najlepszych przyjaciół, miliony fanów, pieniądze, znajomości, ale czuje się samotny. Zatraca się w imprezach, alkoholu, narkotykach i innych używkach. Czy urocza siedmiolatka zmieni jego ‘’idealne’’ życie? Co Harry zrobi, aby jak najdłużej zatrzymać córkę przy sobie? ,,Nie bój się zmian, one są częścią naszego życia’’
  Zwiastun-> http://www.youtube.com/watch?v=u5GCSZnkPDw

  OdpowiedzUsuń
 46. Sarah Smith to skromna i zamknięta w sobie nastolatka. Pewnego dnia w jej szkole pojawia się nowy nauczyciel języka angielskiego- cholernie przystojny Liam Payne. Czy dziewczyna da szanse miłości? Czy zmieni swoje nastawienie do ludzi? Zapraszam do czytania fanfiction mojego autorstwa.

  http://prohibited-love-fanfiction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 47. Wesoły i odnoszący sukcesy Niall poznaje przypadkowo tajemniczą Demi. Jego wielkie serce i chęć niesienia pomocy światu sprawia, że pragnie pomóc nowo poznanej dziewczynie. Demi to nastolatka z czarną i mroczną przeszłością, o której nie wie świat. Co stanie się kiedy jej sekrety wyjdął na jaw za sprawą jednego zdjęcia?

  Zapraszam do przeczytania ich historii:

  http://niallanddemi.blogspot.com

  xoxo
  Amy

  OdpowiedzUsuń
 48. Sorry za spam <3

  1d-believeinyourself.blogspot.com

  Z pozoru idealne życie. Pieniądze, wielki dom, wymarzony chłopak, niezawodne przyjaciółki. Mimo tego Madeline nie jest szczęśliwa. Egoistka? A może naprawdę czegoś jej brakuje. Jedno wydarzenie, jedno słowo za dużo i dziewczyna traci dom. Wyjazd do Londynu, a może ucieczka. Nowo poznane osoby. Wszystko z powrotem nabiera kolorowych barw. Ale nie na długo. Wypadek, gwałt, śmierć, rozpacz, udawany związek, zdrada. To za dużo jak na jedną osobę...
  Czy Madeline poradzi sobie z problemami, których zamiast ubywać przybywa? Czy wszystkie osoby z jej otoczenia są napewno szczere?
  -Nana Horan-

  OdpowiedzUsuń
 49. Co by się stało gdyby świat przestał istnieć .Harry Styles doświadczył tego na własnej skórze.Zamieszkał z innymi ludźmi w podziemnym mieście .Tylko czy na powierzchni na pewno nic nie ma ? Harry będzie powoli odkrywał tajemnice miasta , która okaże się zaskakująca .

  http://themysteryoftheendoftheworld.blogspot.com/ . zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 50. Jedna noc, Jedna osoba,ten jeden moment, Ona budzi się w szpitalu z połamanymi żebrami, nic nie pamiętając poprzedniej nocy. Nieznane znamię na brzuchu-serduszko z literką r. Nowe kłopoty, Nowi ludzie, Nowe miejsca i nowy...strach ?
  Zapraszam do przeczytania tej historii

  http://nowe-opowiadanie.blogspot.com/

  Pozdrawiam :)

  OdpowiedzUsuń
 51. masz super bloga + zapraszam do mnie http://tyijanazawsze.blogspot.co.uk/

  OdpowiedzUsuń
 52. They don't even know you

  Czasem w życiu trzeba się poddać, a czasem trzeba walczyć dalej. Walka nigdy nie jest łatwa, ale najważniejsze, żeby mieć kogoś dla kogo warto walczyć. Kogoś kto zawsze będzie, mimo wszystko. Są jednak takie momenty, w których nic już się nie da zrobić. Momenty, w których trzeba się po prostu poddać. Czy w ich życiu nadszedł właśnie taki moment? Czy po wszystkich trudnościach, upadkach i walce nadszedł czas by się poddać? Oto historia dwóch przyjaciółek - Monici i Annie, które muszą się zmierzyć z światem. Z światem, który rani i z ludźmi, którzy niszczą chęć do dalszej walki. Walki, która może okazać się bezsensowna. Bo teraz zostały już tylko marzenia.

  Nie lubię zbyt wiele zdradzać na początek ;) zapraszam na : stay-with-me-angel.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 53. Vee - dziewczyna bez miłości, ciepła rodzinnego, z problemami z psychiką i 5 agresywnymi mężczyznami na karku.
  Jade - dziewczyna wiecznie szczęśliwa. A może to tylko pozory?
  Amy - dziewczyna, którą wszyscy uważają za chorą psychicznie i uważają że nikt nie powinien się do niej zbliżać.
  Niall - chłopak, który porzucił rodzinę, by teraz wieść życie, które jest bez zasad i ograniczeń.
  Zayn - utracił wszystko i teraz chce się zabawić.
  Harry - chłopak, w którym odrodziła się naiwna nadzieja
  Liam - zraniony chce złagodzić ból ciągłymi imprezami i pomiataniem innymi.
  Louis - chłopak, od którego odwrócili się wszyscy prócz 4 osób, które teraz dzielą z nim straszną tajemnicę.
  Jedna historia. Pełna napięcia, namiętności i pożądania.
  Chcesz wejść w świat tajemniczych istot, w które już dawno przestaliśmy wierzyć? Chcesz poznać ich mroczne sekrety, udręczone dusze i ich słabości? Historia owiana tajemnicą i grozą o miłości, nadziei, oddaniu i złudnemu szczęściu...
  Jeżeli zaintrygował Cię świat 3 udręczonych dziewczyn i 5 przeklętych chłopaków, zapraszam na opowiadanie, od którego włosy stają dęba :
  http://chlodnypowiewsmierci.blogspot.com/

  Szukam osoby, która by chciała prowadzić ze mną te historię!

  OdpowiedzUsuń
 54. Hej!:) Na początek powiem, że nie jest zwykły spam. :-)
  Mam taką małą prośbę, poszukuję pewnego opowiadania i byłabym bardzo wdzięczna jeżeli ktoś podałby mi do niego link. Jeśli oczywiście ktoś takowy posiada :)
  Może tak mniej więcej opowiem co w nim było.
  Na początek. Został on zakończony. Nie pamiętam dokładnie kiedy, ale tak mniej więcej około wakacji 2013. (możliwe że później)
  Opowiadał on o pewnej dziewczynie, która została adoptowana przez rodziców Harrego.
  I właśnie była w Harrym zakochana, i tak mijały rozdziały itd. i Harry się o tym dowiedział, też się w niej zakochał.
  I pewnego dnia się przespali.
  Jakiś czas później okazało się, że dziewczyna ma raka i niedługo umrze.
  I tu nastąpił taki mały zwrot akcji, bo okazało się po dokładnych badaniach, że to nie rak, a ciąża.
  I oczywiście ojcem dziecka był Harry.
  I tak mijały dni, miesiące. i nadszedł czas porodu, przy którym ta dziewczyna umarła.
  Harry chciał popełnić samobójstwo ( połknął tabletki) ale znalazł go bodajże Niall i go uratował.
  W epilogu było takie coś, że wszyscy stali nad grobem tej dziewczyny i do Harrego podbiegło jego dziecko i on ją przytulił i chyba pierwszy raz powiedział, że ją kocha.
  Jeśli ktoś ma link do tego opowiadania to bardzo proszę podajcie mi go na asku :) http://ask.fm/Rozalie_Lena
  To dla mnie bardzo ważne :)
  Z góry dziękuję :**

  OdpowiedzUsuń
 55. Zayn - to nie typowa osoba. Na pewno nie należy do grzecznych chłopców. Jego skórę zdobią tatuaże. Z każdym z nich związana jest jakaś historia. Wyrzucony ze szkoły, przybywa do nowej placówki i już pierwszego dnia robi furorę wśród płci pięknej.
  Molly - to dziewczyna która zawsze miała pod górkę. Straciła przyjaciół, wszyscy się od niej odwrócili. Jest wyśmiewana i dręczona, przez co próbuje popełnić samobójstwo. Została nakryta przez rodzinę, po czym wysyłana do szpitala, z którego powraca jak nowo narodzona.
  Tych dwoje coś połączy, jednak najpierw będą musieli przejść długą drogę. Na ich trasie staną ludzie którzy za wszelką cenę będą chcieli wszystko popsuć.
  Fanfiction opowiadania o bezgranicznej miłości, przeplatanej nieprawdopodobnymi zdarzeniami i o sile przyjaźni jaką mogą dać nowi przyjaciele.


  ZAPRASZAM: http://zaynmalik-bb-fanfiction.blogspot.com/

  ZWIASTUN: https://www.youtube.com/watch?v=SKszMWGofPQ

  OdpowiedzUsuń
 56. [SPAM] Proszę przeczytaj! :)
  Każde wydarzenie ma gdzieś swój początek. Życie człowieka zaczyna się przy narodzinach – najczęściej w szpitalu. A gdzie zaczyna się historia naszych bohaterek? Zbliża się weekend majowy, Rose dostaje list i razem ze swoja przyjaciółką Leną lecą do Londynu. Dokładnie poznają tam pięciu chłopaków. Czas mija bardzo szybko, nadchodzi czas powrotu, lecz już na wakacjach jedna z nich ponownie tam wraca. Powstają nowe głębokie uczucia, niektóre z tajemnic zostają rozwiązane.
  Co się stanie, gdy jedna z dziewczyn będzie uczestniczyła w wypadku samochodowym? Co się z nią stanie?
  Co łączy Harrego i Rose? Czy ich związek będzie miał wpływ na uczucie dziewczyny do Louisa?
  Czy między Leną a Zaynem pojawi się kiedyś coś więcej? I jaki wpływ będzie miał na to Kuba?
  Czy amnezja może coś zmienić? Czy człowiek może żyć z tym tak jak wcześniej?

  Jeśli szukasz opowiadanie, w którym przeczytasz o wielu zabawnych momentach to dobrze trafiłeś! Zapewniam, że to nie będzie historia, w której bohaterowie już w pierwszym rozdziale będą w sobie szaleńczo zakochani, dla miłości potrzeba trochę czasu.

  Może pierwsze rozdziały nie będą najlepszej jakości, ale muszę przyznać, że to co jest teraz publikowane (Rozdział XXXIII) wygląda o wiele lepiej! Człowiek uczy się na własnych błędach i poprawia to, co jest nie do końca dopracowane.

  Masz ochotę na blog, w którym posty dodawane są systematycznie? Odpowiadają ci rozdziały dodawane w każdy piątek miesiąca? Jeśli tak, to serdecznie zapraszam!
  http://ill-look-after-you.blogspot.com/
  I oczywiście zachęcam do czytanie i komentowania :-)

  OdpowiedzUsuń
 57. Tytuł: This lovely moment
  Adres: This Lovely Moment

  Londyn, miasto, które nigdy nie zasypia. Nocne życie jest tak rozwinięte, że żaden mieszkaniec na pewno nie może się tu nudzić. Z wyjątkiem Avery, dla której stolica Wielkiej Brytanii to jedynie zakurzona mieścina bez większego polotu. Sama dziewczyna jest tak oryginalna, że niemal nijaka. Niewyróżniająca się z tłumu nastolatka spotka na swojej drodze idoli miliarda dziewczyn z całego świata. Jak się wtedy zachowa?

  Chcesz poznać historię Avery? Zapraszam do czytania!

  Przepraszam za SPAM :*

  OdpowiedzUsuń
 58. http://hi-i-love-you-so-much.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 59. "Wspomnienia to odłamki duszy, pokazują, kim jeteśmy w rzeczywistości. Tracąc je, tracimy samych siebie".

  Zapraszam z całego serca na prolog :
  The-future-begins-today.blogspot.com

  Byłoby mi niezmiernie miło, gdybyś wypowiedziała się o nim w kilku słowach :33

  Pozdrawiam,
  Miy ♥

  OdpowiedzUsuń
 60. Życie to nie gra, a może jednak? Czy chciałbyś być jedną z tych osób które wiedzą wszystko, choć nie chcieli mieć z niektórymi sprawami w ogóle do czynienia. Gra która zabija powoli, nie czekając na nikogo, doprowadza ludzi do samobójstw. Czy Boonie odnajdzie prawdę? Czy Luke zdąży ją uratować? I najważniejsze czy przeżyją?

  Zapraszam :)

  http://wygrana-przegrana.blogspot.com / :)

  OdpowiedzUsuń
 61. Cassandra, 17 – letnia dziewczyna z marzeniami, która w jeden dzień, staje się terapeutką dla dzieci. Rodzice Cassandry pracują z dala od dwójki dzieci. Ojciec Cassie dostaje zaproszenie dla niego i jego żony, aby wybrać się na wycieczkę do Australii, tysiące mil z dala od swoich dzieci. Akceptuje ofertę, ale wie, że nie może zostawić siedemnastoletniej córki i ośmioletniego syna w domu samych, przez tydzień, dlatego wzywają opiekunkę. Nie wiedzieli tylko, że wynajęli niebezpiecznego psychopatę – zabójcę… Czy Cassandra i Ben zdołają uciec ze szkodliwych rąk psychotycznego opiekuna? Czy może on ma oko na młodego i niewinną Cassandrę…

  ♡ http://psycho-sitter-translate.blogspot.com/ ♡

  Pozdrawiam,
  Carter ♡

  OdpowiedzUsuń
 62. Dwie przyjaciółki wyjeżdżają do Londynu spełniać swoje marzenia. Jak potoczy się ich związek z gwiazdami światowej sławy ?
  ZAPRASZAM :)
  http://they-dont-know-about-us-one-direction.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 63. Zapraszam :)

  Veronica traci swojego brata w wypadku samochodowym. Za wszelką cenę chce odnaleźć osobę, której zostało przeszczepione jego serce.

  http://searching-for-my-brothers-heart.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 64. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Łowcy przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 65. Prolog:
  Nie jestem przeciętną nastolatką. Bo czy przeciętna nastolatka jeździ wszędzie limuzynami, ma ochronę, guwernantkę i czy mieszka w pałacu? Nie.
  Od urodzenia byłam traktowana jak prawdziwa księżniczka. Życie miałam takie, gdyż moja rodzina była z arystokratycznego rodu Cavanaug. Podczas II Wojny Światowej straciliśmy dużą część naszego majątku. Na szczęście, mój ojciec - John spróbował uratować nasze kosztowności i po wielu latach spraw sądowych, udało mu się. W tamtym czasie założył też wiele firm. W skrócie – jesteśmy jedną z najbogatszych rodzin na świecie. W czasie studiowanie mojego ojca na uniwersytecie, którym oczywiście był Harvard, John spotkał kobietę o imieniu Kathrine, która po kilku latach została jego żoną, a niedługo później, po pewnej upojnej nocy, pojawiłam matką jego dzieci. Więc tak --pojawiłam się ja.
  Zapraszam na:
  those-blue-eyes.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 66. http://upadla-i-lowcy.blogspot.com/

  Nie wyjaśnione morderstwa i porwania. Wszystko za sprawą świata paranormalnego. Rada wysyła Łowców ,aby złapali i zabili osobę odpowiedzialną za całe zamieszanie. Piątka chłopaków przyjmują zadanie z łatwością. Wszystkie tropy prowadzą do szkoły ,więc aby znaleźć sprawce zapisują sie na zajęcia. W czasie ich pobytu dzieją sie rzeczy nie wyjaśnione jednak sie nie poddają. Po kilku dniach znajdują Upadłą. Aby nie popełnić błędu zaczynają ją obserwować. Po zebraniu dowodów prowadzą ją do rady. Jednak to nie jej szukali. Upadła odwleka swój wyrok śmierci pomagając Łowcą. Między nią ,a jednym z Łowców coś rozkwita. Ma ona jednak więcej sekretów niż mogłoby sie zdawać. Nikt nie wie ,że pomaga im tylko ze względu na zemstę za wydarzenia z przeszłości spowodowane postacią Kierana. Morderstwa ,porwania ,tajemnice przeszłości ,kłamstwa , wojna i miłość.

  OdpowiedzUsuń
 67. [SPAM] Allison Collins w wieku dziewiętnastu lat dowiaduje się o tajemnicach, które do tej pory były przed nią dokładnie skrywane. Musi zmierzyć się z naprzyrodzoną częścią świata i zdecydować, po której stronie opowie się w wielkiej bitwie. W tym samym momencie do jej życia wkracza Zayn, który pokazuje jej zupełnie inną stronę Podziemi, natomiast ona zaczyna wzbudzać w nim ludzkie uczucia. Czy dwójka tak zupełnie różnych od siebie osób będzie w stanie zmienić bieg wydarzeń i zapobiec nadchodzącej Wielkiej Zagładzie?

  Serdecznie zapraszam na http://boundaries-of-darkness.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 68. Na wstępie chciałam podkreślić, że obiecuję, że wrócę z komentarzem pod rozdziałem, jeśli tylko nadrobię rozdziały. Muszę tylko wiedzieć, czy moja praca nie pójdzie na marne. Nie ukrywam, w ten sposób szukam czytelników.
  _______________________________________________
  Jedno zdarzenie, jeden pocałunek...
  Czy to zmieni bieg wydarzeń?
  Miłość, która nie ma prawa istnieć...

  Adres: http://hey-im-a-witch.blogspot.com/
  Zwiastun: https://www.youtube.com/watch?v=QL1Hgviz45g

  Zapraszam bardzo serdecznie! //Channel

  OdpowiedzUsuń
 69. Serdecznie zapraszam na drugi już rozdział o toksycznym małżeństwie:
  "Nie potrafiłam uwierzyć, że Harry kochał by mnie na tyle mocno, aby zapanować nad swoim wybuchowym temperamentem. Z pewnością darzył mnie miłością bo w końcu postanowił spędzić ze mną życie, ale nie była to ta silna miłość. Czasami miałam wrażenie, że była wymuszona."
  + http://dumb-love-fanfiction.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że zajrzysz i zainteresujesz się losami młodej Tiffany. Twoja opinia również odegrałaby ważną rolę :)
  Gorąco pozdrawiam i życzę udanych wakacji :) xxx

  OdpowiedzUsuń
 70. Zostawiam jedynie link, ponieważ nie posiadam zdolności do pisania tak krótkich rzeczy jakim jest opis/ fabuła. Mogę jedynie cię zapewnić, że nie pożałujesz zaczynając tak jakby przygody z moimi bohaterami. Dianą i Harrym.
  http://never-be-well.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 71. - Zaw­sze będziesz mo­ja..  – mówi przyciskając mnie do swojej klatki piersiowej, splatając nasze dłonie.
  - A jeśli kiedyś zap­ragnę być z kimś innym? -pytam zerkając na jego. Wiedziałam, że tak się nigdy nie stanie. Nie dopuszczałam tej myśli do si
  ebie. Ale chciałam znać jego odpowiedź.
  - Jeśli nap­rawdę będziesz te­go chciała, poz­wolę Ci odejść,ale zaw­sze będę o To­bie pa­miętał.. Jeżeli mam Cię od­dać to tyl­ko w ręce lep­sze niż moje Rose.. –dodał po czym złożył delikaty pocałunek na moich wargach.

  http://goodbye-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/ ♡

  OdpowiedzUsuń
 72. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 73. Cara Delevingne - światowa modelka, dla której okrutny świat show biznesu jest codziennością - lecz za kulisami wybiegu skrywa się młoda osóbka, przez błędy przeszczłości uwięziona niewidzialnym łańcuchem do mężczyzny z umysłem chorym i pozbawionym skrupułów. Sława i pieniądze nie spełniają oczekiwań, nie dają wymarzonej wolności. Jeden dzień, jedna bójka, w której pojawia się intrygujący chłopak; niezależny, wyzwolony, żyjący w odmiennym świecie. Czy pragnienie zasmakowania wolności przezwycięży skorumpowaną rzeczywistość, w której setki tajemnic wyjdą na jaw?

  Catwalk-and-cigarettes.blogspot.com

  Zapraszam serdecznie c:

  OdpowiedzUsuń
 74. Hej! Zapraszam na bloga o pewnych nastolatkach którzy zostali rozdzieleni w dzieciństwie. Wszystko się zmienia jak chłopak powraca.

  Ona jest 19-letnią dziewczyną, która jest przymuszana do ślubu przez swojego ojca. Mimo swoich sprzeciwów jej mężem zostanie nie kto inny tylko Liam Payne. Zależy mu tylko na firmie ojca dziewczyny, a tak naprawdę nie kocha jej w ogóle. Czy jej życie zmieni jej przyjaciel z "piaskownicy"?

  On jest 2O-letnim właścicielem firmy modelingowej. Współpracował kiedyś z rodzicami Payne więc wie jak rodzina chce załatwić państwa Devdan. Czy pomoże przyjaciółce w kryzysowej sytuacji?


  Zapraszam serdecznie : http://company-arrangements.blogspot.com/

  +jeżeli potrzebujesz szablonu zapraszam : http://moments-graphics.blogspot.com/ :)

  OdpowiedzUsuń
 75. A kiedy w końcu uda­je ci się za­kończyć pe­wien etap, his­to­rię z two­jego życia, wte­dy nag­le czu­jesz pus­tkę, pus­tkę tak og­romną, że sta­jesz się inną osobą ... nową ... z no­wymi doświad­cze­niami. Popełniany­mi błęda­mi ... czu­jesz, jak­by ktoś, poz­ba­wił Cię cze­goś ważne­go choć tak długo próbo­wałeś to zakończyć .
  Tak i tak właśnie się czuję . Parę lat temu przed tym całym powstaniem zespołu miałam świetne relacje z Niallem , ale gdy oznajmił , że przeprowadza się do Londynu , aby spróbować w tym przeklętym X-Factorze to ja po prostu przestałam. Przestałam wierzyć w to , że będzie tak jak zawsze. Gdy wyjechał to mieszkał w jakiejś norze , a teraz wielka willa , wielki pan , wielka gwiazda. Może ja też nie jestem bez winy no , ale ja to ja . Przez niego zmieniłam się ... stałam się tym kim teraz jestem stałam się bezuczuciową suką , ale kiedyś byłam inna miałam Christophera , z którym zerwałam , aby zacząć nowy etap , etap czegoś czego nie chciałam zaczynać , ale musiałam i zaczęłam teraz nie obchodzi mnie to czy jestem z kimś czy nie . Teraz ważne dla mnie jest to aby fani we mnie wierzyli aby wiedzieli , że jestem im oddana , że żyję tylko i wyłącznie dla nich . Dla nich chcę tego wszystkiego . Dla nich tworzę te piosenki które są całym moim życiem .
  Ale wiem , że w sercu jestem tą samą niską , miłą , kochającą i szczerą dziewczyną , która pragnie aby jej brat był przy niej aby jej nie zostawiał , żeby było jak dawniej , aby byli dla siebie jak przyjaciele , aby się wspierali ,choć razem ale osobno . Bo ja nie będę taka jak kiedyś nie wrócę do tej dziewczyny którą byłam przed odejściem Nialla . Ja ... idę przed siebie nie patrzę na to co jest z tyłu i pędzę przed siebie .

  ON : zaryzykujemy?
  ONA : tak zaryzykujemy
  ( Choć zaw­sze kiero­wała się głosem rozsądku. Tym ra­zem jed­nak nie poz­wo­liła mu dojść do głosu, chciał spraw­dzić jak to jest kiedy zaufa się ser­cu.)

  ONA za­ryzy­kowała, jest ob­rzyd­li­wie szczęśli­wa, czy to grzech?

  Nazywam się Dulce Horan , a to moja historia .

  Zapraszam na mojego bloga : http://fanfiction-lagrimas.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 76. Hej, zapraszam na bloga z recenzjami Fan Fiction :) http://recenzje-fan-fiction.blogspot.com/ Dzięki recenzji możesz dowiedzieć się wielu rzeczy, które mogą pomóc ulepszyć tego bloga, jeszcze raz zapraszam ^^

  OdpowiedzUsuń
 77. Miki jest zwykłą nastolatką z Polski. Jej życie nie jest zbytnio ciekawe, ale oczywiście do momentu. A wszystko zaczęło się czerwcowego wieczora, kiedy Liam Payne dał jej follow na twitterze.
  Zapraszam na mojego bloga: http://pokonac-grawitacje.blogspot.com
  xo

  OdpowiedzUsuń
 78. "podobno podbijanie świata showbiznesu trzeba zacząć z przytupem. Ha, ja zaczęłam od potknięcia się w szpilkach."
  wielkie plany, małe marzenia, sporo szczęścia i podły charakterek - a to wszystko w metrze siedemdziesiąt sześć: http://noc-zawsze-jest-mloda.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 79. 1. http://newly-wed-harry.blogspot.com/
  'Romans to nie wszystko w życiu małżeńskim - jest coś więcej' - tłumaczenie
  2. http://jak-do-domu-opowiadanie-one-direction.blogspot.com/
  'Historia szalonej miłości członka One Direction (Harry Styles) do pewnej zwykłej dziewczyny. Miłość tak zmieniła tego chłopaka, że jest dla niej gotowy... no nie wiem... np. dopuścić się przestępstwa jakim jest porwanie...'
  3. http://diana-fanfintion.blogspot.com/
  - A czym dla ciebie jest szczęście?
  - Wolność, bo czym jest szczęście bez wolności?

  Dziękuje i zapraszam :*

  OdpowiedzUsuń
 80. http://mask-fanfiction.blogspot.com/

  Lauren - niepozorna studentka z ambicjami. Wydawałoby się, że jest szczęśliwie zakochaną dziewczyną, przed którą rozpościera się jedynie świetlana przyszłość. Właśnie wtedy, gdy myśli, że zdobyła wszystko, czego pragnęła, jedno spotkanie odmienia jej całe życie.

  Michael - znany jako groźny członek gangu. Niewyrównane rachunki zmuszają go do sięgnięcia po drastyczne środki. Nie spodziewał się, że w ten sposób pozna kogoś, kto przejrzy go na wylot i pozna jego prawdziwą twarz, wcześniej ukrywaną nawet przed najlepszymi przyjaciółmi.

  "I pamiętaj, żeby nie ukrywać swojej twarzy pod maską."

  OdpowiedzUsuń
 81. Zapraszam :) http://illusion-fanfiction-xx.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 82. Scarlett ma tylko 19 lat, a już przeżyła śmierć ojca. Oczywiście było to dla niej trudne, lecz musiała żyć dalej. Przeprowadza się do nowego miasto, idzie do szkoły i tam poznaje przyjaciela chłopaka, który już od roku jej szuka. W końcu poszukiwania zakończyły się pomyślnie dla Harry'ego. By się do niej zbliżyć, przebiera się za Marcela, kujona z innej szkoły. Tylko czeka na odpowiednią chwilę... Na jaką? Dlaczego jej przez tyle czasu szukał? Pytań jest milion, a odpowiedzi znajdziecie właśnie na blogu:
  http://disguise-fanfiction.blogspot.com/

  Mile widziane komentarze:)

  Pozdrawiam x

  OdpowiedzUsuń
 83. To historia o dziewiętnastoletniej Rebece Moult. Mówi wam coś to nazwisko. Tak. To siostra jednego z najgroźniejszych gangsterów na świecie. Sama jest trzecią najbardziej poszukiwaną osobą na stałym lądzie. Jej życie nie jest łatwe. W to wszystko zamieszany jest Niall Horan. Tych dwoje nie przepada za sobą. Potem okazuje się, że są w tym samym gangu. Ich dzień rozrozpoczyna się od wyzwisk i kończy na nich. Jednak czy pewne wydarzenia takie jak śmierć, porwanie lub prawda o rodzicach wstrząśnie dziewczyną? Kto jej pomoże, a kto zaszkodzi?
  Tego dowiesz się na moim blogu.
  they-see-me-rollin-niall.blogspot.com

  Proszę o komentarze :)

  OdpowiedzUsuń
 84. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
 85. Miłość kontra nienawiść...
  Mówią, że od nienawiści do miłości dzieli tylko cienka linia, a ja myślę, że tylko miłością można uleczyć zranione serce... - Dwa zwaśnione rody od wieków nienawidziły swojego towarzystwa. Niegdyś zwali się przyjaciółmi, teraz wrogami, którzy przy najbliższej okazji skakali sobie do gardeł. Minęły kolejne lata, a blond włosa dziewczyna marzyła o wyrwaniu się z rodziny arystokratów. Nie chciała, aby podejmowano za nią decyzję. Chciała uciec z miasteczka, który przysporzył jej tyle bólu... Przypadkowo spotyka mężczyznę, który dziwnym trafem okazuje się jej odwiecznym wrogiem... Mimo że wiedziała o wzajemnej nienawiści swych rodów, pragnęła pojednać te dwie rodziny...
  Teraz stawiam przed Wami pytania:
  - Dlaczego dwie rodziny kiedyś zwane przyjaciółmi, teraz się nienawidzą? Co ich do tego przyczyniło?
  - Czy dziewczynie uda się uciec z kraju?
  - Czy uda jej się pojednać dwa zwaśnione rody?
  - Co stanie na jej drodze?
  Tego moi drodzy przekonacie się sami...
  Jeżeli lubicie opowiadania pełne tajemnic, walkę pomiędzy uczuciami, historię zawierającą nutkę magii to serdecznie zapraszam! Mam nadzieję, że przeczytasz chociaż jeden rozdział i pozostawisz po sobie szczery komentarz... Może Ci się spodoba i będziesz stałym czytelnikiem?
  [ melodie-serc.blogspot.com ]

  Zapraszam również na nową szablonarnie :)
  [ szablownica.blogspot.com ]
  Serdecznie pozdrawiam!
  Amy :)

  OdpowiedzUsuń
 86. Spokojne życie szesnastoletniej Charlie Midway diametralnie się zmienia, kiedy dziewczyna odkrywa w sobie niezwykły dar: potrafi zobaczyć przyszłość w snach. Wizje nie należą jednak do przyjemnych. Charlie widzi ludzi mordowanych przez dziwne istoty. Na początku za wszelką cenę stara się o nich nie myśleć, ale w końcu postanawia odwiedzić miejsce ze swojego ostatniego koszmaru. Spotyka tam grupkę nastolatków, którzy, jak się okazuje, widzą to, co ona. Dziewczyna wstępuje do tajnej szkoły z internatem, zwanej Akademią, gdzie nieprzeciętna młodzież uczy się, jak wykorzystywać swój dar. Pod wpływem nowego źródła informacji oraz pomocy przystojnego Alexa, Charlie rozwija swoje zdolności do nieznanego dotąd poziomu. Czy w świecie atakowanym przez tajemnicze kreatury jest miejsce na miłość? Czy Charlie zdoła powstrzymać zbliżającą się zagładę ludzkości?

  http://its-only-dream.blogspot.com

  Serdecznie zapraszam ♥

  OdpowiedzUsuń
 87. Zapraszam na opowiadanie o Harrym Stylesie : Baby Styles <3

  -Boisz się zmian ? - spytałam
  -Jednej .
  -Jakiej ?
  -Boje się że odejdziesz - powiedział bardzo poważnie
  -Nigdzie się nie wybieram - uśmiechnęłam się , po czym złapałam jego dłoń w swoją

  http://baby-styles-fanfiction.blogspot.com/

  Serdecznie zapraszam ! ^^

  OdpowiedzUsuń
 88. Hej! Miło by było gdybyś wpadła do mnie! Dopiero zaczynam i przydałaby się twoja opinia!

  Pojawił się w moim życiu tak nagle.
  Bez wcześniejszego uprzedzenia wtargnął do niego i narobił bałaganu.
  Sprawił, że nie mogłam być już bezpieczna.
  Chciał mnie rozszyfrować.
  Znać każdą moją słabość.
  Poznać każdy zakamarek mojego serca,
  Lecz to jedyne co nie mógł mi odebrać.
  Moje tajemnice…
  Robił rzeczy, których nie mogłam pojąć.
  Był potworem…
  Potworem bez którego nie mogłam żyć.
  Moim prywatnym koszmarem…

  Blog - http://www.hard-harry-styles-fanfiction.blogspot.com/
  Link do zwiastunu - https://www.youtube.com/watch?v=AYdqAAKkfCQ

  OdpowiedzUsuń
 89. - Kochasz mnie?
  - Co? - zapytała zbita z tropu kobieta.
  - Czy mnie kochasz? - spytała dziewczynka patrząc błagalnymi oczami na mamę oczekując, że ta odpowie "tak". Tyle razy zastanawiała się, czy ją kocha. W końcu postanowiła zapytać. Lepiej wiedzieć, niż żyć w kłamstwie.

  Matka popatrzyła na nią przeszywającym wzrokiem.

  - Wyjaśnijmy coś sobie...

  http://yustbelieveinyourdreams.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 90. Hej. Chciałabym cię serdecznie zaprosić na mojego nowego bloga.

  W Sydney tajemnicza postać ratuje samobójców od śmierci. Przez miejscowe media zostaje nazwana ''Łowcą Samobójców'' i staje się główny tematem wszystkich rozmów.
  Dziennikarka śledcza, Elif Sulivan zostaje wysłana na zupełnie inny kontynent, aby odkryć kto tak naprawdę jest tą chodzącą zagadką. Okazuje się jednak, że nic nie jest takie proste jakie mogłoby się wydawać, a tajemnicze listy, które nadsyłane są od nieznanego adresata to dopiero początek.

  ''-Widzisz te gwiazdy?
  -Ponoć, gdy spada jedna z nich, ktoś na świecie popełnia samobójstwo. Ja nie chce, żebyś ty była kolejna spadającą gwiazdą.''
  Opowiadanie na :
  http://www.wattpad.com/story/30931800
  http://lowca-samobojcow.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 91. Cześć!
  Gdy czasu masz mnóstwo, a nudzą Cię duperele, wejdź na Divine Imagination, tam opowiadań masz wiele!
  A poważnie, to chcielibyśmy Cię zaprosić na naszego bloga, gdzie puszczamy wodze wyobraźni i piszemy tylko to, co chcemy.
  U nas znajdziesz wszystko; nie tylko opowiadania o swoich ukochanych idolach, ale także o zwyczajnych ludziach ze zwyczajnymi problemami.
  A może jesteś Potterhead? Zapewniamy, że także znajdziesz coś dla siebie.
  A jeśli masz pomysł na krótkie opowiadanie, które od kilku dni nie daje Ci spokoju, a nie potrafisz sam/a tego zrealizować, to napisz do nas, a my rozpatrzymy Twoją propozycję!
  Zapraszamy! <3
  Divine Imagination

  OdpowiedzUsuń
 92. Zapraszam serdecznie na blog znajomej : alexandharry.blogspot.com
  Godny polecenia i zajrzenia.
  Serdecznie zapraszam :)

  OdpowiedzUsuń
 93. Zapraszam na bloga pełnego nieporozumień, zagrożeń, emocji, miłości, seksu, przyjaźni, narkotyków!
  http://innocent-love-ff.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 94. Niedawno została otwarta nowa szabloniarnia :)
  Może znajdziesz tam coś dla siebie?
  Serdecznie zapraszamy,
  załoga graficznej przystani

  PS Nabór jest otwarty! :D

  [graficzna-przystan.blogspot.com]

  OdpowiedzUsuń
 95. http://mojcrush.blogspot.com/

  @xkindaxsucksx: omg #mojcrush właśnie na mnie spojrzał!

  #mojcrush to opowieść o zwyczajnej dziewczynie, zakochanej w niezwykłym chłopaku. Po drodze ku zdobyciu jego serca, napotyka nie tylko trudności, lecz także nietypową niespodziankę, o której nawet nie ważyła się śnić.

  OdpowiedzUsuń
 96. *12 lat wcześniej*
  20 czerwca - moje długo wyczekiwane urodziny. Już siódme! Tak bardzo chciałam rozpakować prezent od rodziców, ale zakazali mi tego robić do powrotu taty z pracy. Cały czas czułam podekscytowanie tym, co mogę znaleźć w środku. Próbowałam zabić czas przebierając moje lalki, ale nie wiele mi to dawało. Non stop myślałam o upominku.
  Na reszcie przyszedł ten moment, w którym tata przyszedł do domu. Od razu pobiegłam do mamy, która z uśmiechem wyciągnęła wielkie pudło. Gdy tylko dostałam je w swoje ręce zaczęłam zrywać papier. Moim oczom ukazał się futerał. Otworzyłam go, a w środku znajdowała się piękna gitara. Tatuś obiecał, że nauczy mnie grać!
  Tak właśnie zaczyna się historia z gitarą. Co zdarzy się, gdy Serena będzie starsza? Kogo spotka? Czy jej życie zmieni się drastycznie, a może odetnie się od wszystkich? Dowiecie się czytając bloga http://my-story-with-guitar.blogspot.com/
  Mam nadzieję, że się spodoba :P

  OdpowiedzUsuń
 97. Dziewczyna, która musi przez kilka miesięcy zamieszkać u brata Alex Payne. To siostra sławnego członka z boysbandu One Direction Liama. Przenosi się do innej szkoły w Los Angeles, gdzie chodzi jej najlepsza przyjaciółka Angel.Justin Bieber to zadziorny i pewny siebie chłopak, bożyszcze nastolatek. Pewnego dnia poznaje Alex jego życia obraca się o 180 stopni. Chłopak zakochuje się, ale czy uda mu się stłamsić tą nienawiść którą dziewczyna do niego żywi? Czy uda mu się roztopić lód w sercu Alex?///http://opowiadanie-o-jb-i-sel.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 98. http://love-you-goodbye-ff-lt.blogspot.com/
  18 - letnia Lucy Swan zostaje potrącona przez sławnego piłkarza - Louisa Tomlinsona. Para nie pała do siebie sympatią - Lucy chcę zgłosić to na policje, a Louis staje na głowie, żeby dziewczyna nic nie mówiła. Kiedy tych dwoje bliżej się poznaje, coś ich do siebie ciągnie, niestety miłość nie jest dla nich wskazana. Jaką cenę będą musieli za to zapłacić? Czy Lucy postawi na swoim i zniszczy reputacje seksownego bruneta?

  OdpowiedzUsuń