Fabuła

CZĘŚĆ I

Tytuł: Love Story with One Direction
Autor: Larry Stylinson
Miejsce: Londyn, UK/ Warsaw, Poland
Czas akcji: od sierpnia, 2012
Rodzaj: przygodowy, romans, fanstastyczny
Bohaterowie pierwszoplanowi: Waleria Skalska, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson;
Bohaterowie drugoplanowi: Logan Williams, Morgan Mitchel, Andrew Lewis, Lucas Smith;
Bohaterowie epizodyczni: Caroline Rat, Julia Lewandowska, Diana Skalska- Dygant, Melania Skalska, Artur Dygant, Grzegorz Dygant, Simon Cowell, Cher Cole, Nicole Scherzinger i inni;
Ostrzeżenia: Opowiadanie zawiera treści fantastyczne. Nie odzwierciedla charakterów postaci w rzeczywistości.
Fabuła: Waleria Skalska to czternastoletnia Polka, która wyjeżdża do Londynu by wraz z czwórką innych chłopców spełniać marzenia. Zakłada zespół, którego opiekunami są członkowie Brytyjsko-Irlandzkiego boysbandu One Direction. Swych sił próbują w popularnym programie szukającym talentów muzycznych- X Factorze. Dziewczyna dzieli dom z urodziwym brunetem, który nie darzy jej wielką sympatią. Z czasem słodka prawda wychodzi na jaw. Chłopak podobnie jak jego przyjaciel, zakochuje się w czternastolatce, ukrywając przed nią swe uczucia. Waleria poznaje prawdziwe realia życia oraz definicję przyjaźni i miłości, która zostaje poddana próbie czasu, gdy po wygranej w X Factorze, wraca do ojczystego kraju przez bruneta, który zdradza ją z sławną piosenkarką. Po siedmiu latach ich kontakt się odnawia, gdy Waleria wraca do UK, by dać gościnny koncert wraz ze swoim zespołem. Młoda kobieta odrzuca mężczyznę, który kiedyś zniszczył jej życie i wiąże się z urodziwym Mulatem. Po burzliwych, aczkolwiek przyjemnych chwilach, wchodzi na nową drogę przyjmując zaręczyny czarnowłosego. Czy kolejne przeciwności losu dadzą im cieszyć się szczęściem? Czy też brunet, którego w sercu trzyma już od kilku lat zaburzy jej poukładany świat?


CZĘŚĆ II

 
Tytuł: "Love Story without One Direction"
Autor: Larry Stylinson
Miejsce: świat magii, Glisserdorf
Czas akcji: nieznany
Rodzaj: fantastyka, dramat, romans
Bohaterowie pierwszoplanowi: Emezis West, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson
Bohaterowie drugoplanowi: Janett North, Matthew Bat, Kriss Yellow, Matt West
Ostrzeżenia: w opowiadaniu występują treści fantastyczne, a zachowania bohaterów nie odzwierciedlają ich w rzeczywistości.
Fabuła: Stuletnia Emezis West- czyli Valeria Skalska( bohaterka pierwszej części opowiadania) jest dziewczyną o niewyobrażalnych zdolnościach i twardym charakterze. Zamieszkuje internat przeznaczony dla liceum magii, do którego uczęszcza. Puszczona samotnie w świat nieznanego i niebezpiecznego na swojej drodze spotyka wiele osób. Jedne z nich okazują się być niezwykle niebezpieczne i zagrażające jej życiu, inne o dziwo miłe i współczujące, a inne? Tajemnicze i nieznane zupełnie jak ona. Serce skute wiecznym lodem pęka z każdym dniem w towarzystwie wroga. Zbliżenie się? Wykluczone. Zagmatwane znajomości, przyjaźnie, powiązania i nienawiść staną na drodze do szczęścia, które uwolni przypadek- Jeden Kierunek.
Chcesz zobaczyć jak poznała się ta szóstka? Przez co przeszła by o sobie zapomnieć i poznać się na nowo? 
Zapraszam do czytania.


CZĘŚĆ III


Tytuł: Love Story- Back to Reality"
Autor: Larry Stylinson
Miejsce: Londyn, UK
Czas akcji: od września 2021 roku
Rodzaj: Dramat, romans, obyczajowy;
Bohaterowie: Waleria Skalska, Liam Payne, Harry Styles, Zayn Malik, Niall Horan, Louis Tomlinson;
Ostrzeżenia: W opowiadaniu występują treści erotyczne oraz wulgaryzmy. Zachowania bohaterów nie są ich odzwierciedleniem w rzeczywistości.
Fabuła: Świat Magii okazuje się jednym wielkim koszmarem, z którego Valerii budzi się po wielu męczących godzinach. Okazuje się, że One Direction nadal istnieje, a między nią i przyjaciółmi wszystkie relacje wydają się być pozytywne. Zayn jednak nadal nie pogodził się z odrzuceniem ze strony dziewczyny i stara się na nowo odzyskać jej względy. Miłość Harrego i Valerii zostaje zapieczętowana- szatynka zachodzi w ciążę ku wielkiej uciesze chłopaka. Wszyscy wydają się być szczęśliwi, podczas gdy Malik coraz częściej zatapia swoje smutki w alkoholu powracając do starego trybu życia. Pewnego felernego dnia, gdy Valerii i Harry wybierają się na USG, do szpitala trafia ciężko poszkodowany w wypadku samochodowym Zayn, który na wskutek wielu obrażeń oraz krwotoku wewnętrznego umiera.
Pogrążeni w żałobie przyjaciele rozwiązują zespół i rozjeżdżają się po Wielkiej Brytanii, a na świat przychodzi długo wyczekiwane dziecko państwa Stylesów.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz